Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Burundi

Burundi satılık emlak
Burundi, kuzeyde Ruanda, batıda Kongo Demokratik Cumhuriyeti ve güneyde ve doğuda Tanzanya ile sınırı olan küçük bir Afrika devletidir. Büyük Göller'in coğrafi bölgesinde bulunur ve karaya oturmuş bir eyalettir.
En kalabalık şehir başkent Bujumbura, diğer kent merkezleri ise Muyinga, Ruyigi ve platoda bulunuyor.
Burundi'de satılık emlak yatırımına ilgi duyuyorsanız, politik ve ekonomik durumun hiç de kolay olmadığını bilmelisiniz, çünkü on yıldan fazla bir süredir ülkedeki huzursuzluk emlak piyasasını zor durumda bırakmaktadır.
Nüfus ile Cumhuriyetçi Kuvvetler arasındaki çatışmaların çoğu, Burundi'de satılık mülklere yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcıları cesaretlendirdi.
Burundi'deki emlak piyasasının çoğu, nüfusun çoğunluğunun ekonomik durumundan dolayı çoğunlukla konut mülkiyetidir.
Burundi'de satılık mülk satın almak isteyen yabancı yatırımcıları çekmek için üst düzey mülkler geliştirmek ve inşa etmekle ilgilenen birkaç büyük Batılı şirket var, ancak komşu Afrika ülkeleriyle gayrimenkul piyasası geliştirmeyi de hedefliyor.
Burundi'de satılık emlak arama ve satın alma için en iyi şehir başkentidir. Eski bir üniversiteye ev sahipliği yapmış, şehrin kuzey-batısındaki uluslararası bir havaalanına ve Kongo'daki Bukavu ve Goma ile Ruanda'daki Kigali'ye karayolu bağlantıları vardır.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB